Rezultate Pariloto, Sambata 22.02.2014

CHI
00:00
157
AUDAX ITALIANO
UNIV. DE CHILE
1
-
1
3
-
3
CHI
02:30
161
HUACHIPATO
NUBLENSE
1
-
0
1
-
0
MEX
03:30
162
QUERETARO
CRUZ AZUL
1
-
2
1
-
3
MEX
05:30
163
CLUB TIJUANA
CHIAPAS
0
-
3
0
-
3
JSC
06:35
164
HIROSHIMA
YOKOHAMA MARINOS
1
-
0
2
-
0
TUR
13:30
165
GAZIANTEPSPOR
AKHISAR BELED.
0
-
0
1
-
1
GE2
14:00
166
1860 MUNCHEN
PADERBORN
0
-
2
2
-
2
GE2
14:00
167
KARLSRUHER
SANDHAUSEN
0
-
0
2
-
1
ENC
14:15
171
MIDDLESBROUGH
LEEDS
0
-
0
0
-
0
EPL
14:45
172
CHELSEA
EVERTON
0
-
0
1
-
0
SPL
14:45
173
HEARTS
CELTIC
0
-
0
0
-
2
CZE
15:00
174
ZNOJMO
JIHLAVA
0
-
0
0
-
0
FR2
15:00
175
METZ
CLERMONT
0
-
0
1
-
0
GE3
15:00
176
CHEMNITZER
DARMSTADT
1
-
0
1
-
1
GE3
15:00
177
DORTMUND (AM)
DUISBURG
1
-
0
2
-
0
GE3
15:00
211
ELVERSBERG
BURGHAUSEN
0
-
0
1
-
0
GE3
15:00
212
HEIDENHEIM
SAARBRUCKEN
1
-
0
2
-
1
GE3
15:00
213
HOLSTEIN KIEL
RB LEIPZIG
0
-
1
0
-
2
GE3
15:00
214
OSNABRUCK
HALLESCHER
3
-
0
3
-
0
GE3
15:00
215
UNTERHACHING
STUTTGARTER KICKERS
0
-
1
2
-
2
GE3
15:00
216
WEHEN
ERFURT
1
-
1
1
-
1
GRE
15:00
217
LEVADIAKOS
ASTERAS TRIPOLIS
2
-
1
3
-
1
CRO
16:00
221
SLAVEN BELUPO
ISTRA
0
-
1
0
-
2
IT2
16:00
222
BARI
PESCARA
0
-
0
1
-
0
IT2
16:00
223
CARPI
CESENA
1
-
1
1
-
2
IT2
16:00
224
JUVE STABIA
CITTADELLA
0
-
0
1
-
1
IT2
16:00
225
NOVARA
REGGINA
1
-
0
1
-
0
IT2
16:00
226
PADOVA
EMPOLI
0
-
1
0
-
1
IT2
16:00
227
TERNANA
SIENA
0
-
0
2
-
2
IT2
16:00
231
TRAPANI
MODENA
1
-
0
2
-
0
IT2
16:00
232
VARESE
AVELLINO
0
-
0
1
-
1
IT2
16:00
233
VIRTUS LANCIANO
LATINA
0
-
0
0
-
0
GE1
16:30
234
FREIBURG
AUGSBURG
1
-
1
2
-
4
GE1
16:30
235
HAMBURG
DORTMUND
1
-
0
3
-
0
GE1
16:30
236
MONCHENGLADBACH
HOFFENHEIM
2
-
0
2
-
2
GE1
16:30
237
NURNBERG
BRAUNSCHWEIG
0
-
1
2
-
1
GE1
16:30
241
STUTTGART
HERTHA
1
-
1
1
-
2
POL
16:30
242
WIDZEW LODZ
PIAST GLIWICE
0
-
0
1
-
1
CZE
17:00
243
PRIBRAM
BOHEMIANS
1
-
0
1
-
0
EPL
17:00
244
ARSENAL
SUNDERLAND
3
-
0
4
-
1
EPL
17:00
245
CARDIFF
HULL
0
-
2
0
-
4
EPL
17:00
246
MANCHESTER CITY
STOKE
0
-
0
1
-
0
EPL
17:00
247
WEST BROM
FULHAM
0
-
1
1
-
1
EPL
17:00
251
WEST HAM
SOUTHAMPTON
2
-
1
3
-
1
ENC
17:00
252
BARNSLEY
MILLWALL
1
-
0
1
-
0
ENC
17:00
253
BLACKPOOL
BIRMINGHAM
1
-
0
1
-
2
ENC
17:00
254
BOLTON
WATFORD
2
-
0
2
-
0
ENC
17:00
255
BRIGHTON
WIGAN
0
-
1
1
-
2
ENC
17:00
256
BURNLEY
NOTTINGHAM F
3
-
0
3
-
1
ENC
17:00
257
CHARLTON
QPR
0
-
0
1
-
0
ENC
17:00
261
DERBY
BOURNEMOUTH
0
-
0
1
-
0
ENC
17:00
262
HUDDERSFIELD
SHEFFIELD WED
0
-
1
0
-
2
ENC
17:00
263
LEICESTER
IPSWICH
2
-
0
3
-
0
ENC
17:00
264
READING
BLACKBURN
0
-
1
0
-
1
ENC
17:00
265
YEOVIL
DONCASTER
0
-
0
1
-
0
EN1
17:00
266
BRADFORD
MK DONS
0
-
0
1
-
0
EN1
17:00
267
BRENTFORD
WOLVES
0
-
1
0
-
3
EN1
17:00
271
CARLISLE
ROTHERHAM
1
-
1
1
-
2
EN1
17:00
272
COLCHESTER
PRESTON
0
-
1
1
-
2
EN1
17:00
273
LEYTON ORIENT
SWINDON
1
-
0
2
-
0
EN1
17:00
274
NOTTS COUNTY
SHREWSBURY
2
-
1
2
-
3
EN1
17:00
275
OLDHAM
GILLINGHAM
1
-
0
1
-
0
EN1
17:00
276
PORT VALE
CREWE
0
-
1
1
-
3
EN1
17:00
277
SHEFFIELD UTD
BRISTOL CITY
1
-
0
3
-
0
EN1
17:00
311
STEVENAGE
PETERBOROUGH
0
-
0
0
-
1
EN1
17:00
312
TRANMERE
COVENTRY
1
-
0
3
-
1
EN1
17:00
313
WALSALL
CRAWLEY
0
-
1
1
-
2
EN2
17:00
314
AFC WIMBLEDON
BURY
0
-
0
0
-
1
EN2
17:00
315
DAGENHAM & RED
PLYMOUTH
1
-
2
1
-
2
EN2
17:00
316
EXETER
ROCHDALE
0
-
1
0
-
1
EN2
17:00
317
MANSFIELD
FLEETWOOD TOWN
1
-
0
1
-
0
EN2
17:00
321
MORECAMBE
OXFORD
0
-
1
1
-
1
EN2
17:00
322
NEWPORT COUNTY
CHELTENHAM
0
-
1
0
-
1
EN2
17:00
323
NORTHAMPTON
HARTLEPOOL
1
-
0
2
-
0
EN2
17:00
324
SCUNTHORPE
PORTSMOUTH
3
-
0
5
-
1
EN2
17:00
325
TORQUAY
ACCRINGTON
0
-
0
0
-
1
EN2
17:00
326
WYCOMBE
CHESTERFIELD
1
-
0
1
-
0
EN2
17:00
327
YORK
SOUTHEND
0
-
0
0
-
0
ECL
17:00
331
ALFRETON
GATESHEAD
0
-
0
1
-
1
ECL
17:00
332
DARTFORD
HEREFORD
1
-
0
2
-
0
ECL
17:00
333
FOREST GREEN
SOUTHPORT
2
-
0
3
-
1
ECL
17:00
334
HYDE
ALDERSHOT
1
-
1
2
-
2
ECL
17:00
335
KIDDERMINSTER
BRAINTREE
0
-
0
2
-
2
ECL
17:00
336
LINCOLN
CHESTER
1
-
0
1
-
1
ECL
17:00
337
NUNEATON
LUTON
0
-
1
0
-
5
ECL
17:00
341
TAMWORTH
WELLING UTD
0
-
1
1
-
1
ECL
17:00
342
WOKING
MACCLESFIELD
0
-
1
3
-
2
ECL
17:00
343
WREXHAM
BARNET
0
-
0
0
-
1
SPL
17:00
344
KILMARNOCK
HIBERNIAN
1
-
0
1
-
1
SPL
17:00
345
PARTICK THISTLE
ABERDEEN
0
-
0
3
-
1
SPL
17:00
346
ROSS COUNTY
ST MIRREN
1
-
0
2
-
1
SPL
17:00
347
ST JOHNSTONE
INVERNESS CT
0
-
1
0
-
1
SCH
17:00
351
COWDENBEATH
DUNDEE
1
-
0
2
-
0
SCH
17:00
352
DUMBARTON
RAITH ROVERS
2
-
1
3
-
3
SCH
17:00
353
FALKIRK
QUEEN OF SOUTH
0
-
0
1
-
0
SCH
17:00
354
MORTON
ALLOA
0
-
1
0
-
1
SD1
17:00
355
ARBROATH
FORFAR
0
-
1
2
-
3
SD1
17:00
356
BRECHIN
STRANRAER
0
-
3
1
-
3
SD1
17:00
357
DUNFERMLINE
AYR UTD
2
-
0
3
-
0
SD1
17:00
361
EAST FIFE
AIRDRIEONIANS
0
-
0
0
-
0
SD1
17:00
362
RANGERS
STENHOUSEMUIR
1
-
1
3
-
3
SD2
17:00
363
ALBION ROVERS
PETERHEAD
0
-
0
0
-
0
SD2
17:00
364
CLYDE
MONTROSE
1
-
0
1
-
1
SD2
17:00
365
EAST STIRLING
BERWICK
0
-
1
1
-
1
SD2
17:00
366
ELGIN
STIRLING ALBION
2
-
0
2
-
3
SD2
17:00
367
QUEENS PARK
ANNAN
0
-
1
0
-
1
SP1
17:00
371
REAL MADRID
ELCHE
1
-
0
3
-
0
TUR
17:00
372
ERCIYESSPOR
KARABUKSPOR
0
-
0
2
-
1
GRE
17:15
373
APOLLON SMIRNIS
PANIONIOS
1
-
2
1
-
2
AU1
17:30
374
RIED
STURM GRAZ
1
-
1
2
-
2
HO2
17:30
375
OSS
TELSTAR
0
-
1
0
-
1
CRO
18:00
376
LOKOMOTIVA
HAJDUK
0
-
1
0
-
2
CZE
18:00
377
SLOVACKO
JABLONEC
1
-
0
1
-
0
DE1
18:00
411
ODENSE
MIDTJYLLAND
1
-
1
2
-
1
FR1
18:00
412
MARSEILLE
LORIENT
0
-
0
1
-
0
PER
18:00
413
INTI GAS
SAN SIMON
1
-
0
4
-
0
SW2
18:00
415
SCHAFFHAUSEN
CHIASSO
1
-
0
2
-
1
IT2
19:00
416
PALERMO
SPEZIA
1
-
0
1
-
1
ROM
19:00
417
OTELUL GALATI
PANDURII TG. JIU
0
-
0
1
-
0
SP1
19:00
421
CELTA
GETAFE
0
-
1
1
-
1
SP2
19:00
422
BARCELONA B
HUELVA
0
-
1
0
-
1
SP2
19:00
423
SPORTING GIJON
ALAVES
0
-
0
2
-
0
TUR
19:00
424
GALATASARAY
BESIKTAS
1
-
0
1
-
0
SP2
19:15
425
MIRANDES
MALLORCA
0
-
0
0
-
0
EPL
19:30
426
CRYSTAL PALACE
MANCHESTER UTD
0
-
0
0
-
2
GE1
19:30
427
WOLFSBURG
LEVERKUSEN
1
-
1
3
-
1
GRE
19:30
431
OFI
OLYMPIACOS
0
-
2
0
-
4
POL
19:30
432
GORNIK ZABRZE
LEGIA VARSOVIA
0
-
1
0
-
3
HO1
19:45
433
HEERENVEEN
BREDA
0
-
0
0
-
0
HO2
19:45
434
WILLEM
HELMOND SPORT
0
-
1
1
-
1
AU1
20:00
435
RAPID VIENA
GRODIG
0
-
0
0
-
0
AU1
20:00
436
WIENER NEUSTADT
WACKER INNSBRUCK
1
-
0
1
-
0
AU1
20:00
437
WOLFSBERGER
AUSTRIA VIENA
0
-
0
0
-
0
POR
20:00
441
BRAGA
AROUCA
0
-
0
2
-
2
PER
20:15
442
CIENCIANO
UNIV DE CAJAMARCA
2
-
1
2
-
2
HO1
20:45
443
CAMBUUR
RODA
0
-
0
1
-
0
HO1
20:45
444
ZWOLLE
HERACLES
0
-
1
1
-
1
SWI
20:45
445
AARAU
ZURICH
1
-
0
1
-
2
SWI
20:45
446
THUN
SION
2
-
0
3
-
1
BEL
21:00
447
CERCLE BRUGGE
MECHELEN
0
-
2
3
-
2
BEL
21:00
451
CHARLEROI
ZULTE WAREGEM
1
-
1
3
-
2
BEL
21:00
452
KORTRIJK
MONS
0
-
1
1
-
2
BEL
21:00
453
OOSTANDE
LIERSE
0
-
0
3
-
2
BRP
21:00
454
ATL. PENAPOLENSE
PONTE PRETA
1
-
0
1
-
2
CHI
21:00
455
RANGERS DE TALCA
UNIV. DE CONCEPCION
0
-
0
0
-
0
COL
21:00
456
FORTALEZA FC
PATRIOTAS
1
-
2
2
-
2
FR1
21:00
457
BASTIA
ST ETIENNE
0
-
1
0
-
2
FR1
21:00
461
BORDEAUX
EVIAN TG
0
-
0
2
-
1
FR1
21:00
462
GUINGAMP
NICE
0
-
0
1
-
0
FR1
21:00
463
MONTPELLIER
AJACCIO
0
-
0
2
-
0
FR1
21:00
464
VALENCIENNES
SOCHAUX
0
-
0
2
-
2
SP1
21:00
465
SOCIEDAD
BARCELONA
1
-
1
3
-
1
SP2
21:00
466
LAS PALMAS
GIRONA
0
-
0
2
-
1
CZE
21:15
467
OLOMOUC
SLAVIA PRAGA
4
-
0
5
-
1
HO1
21:45
471
NIJMEGEN
PSV EINDHOVEN
0
-
0
0
-
2
IT1
21:45
472
BOLOGNA
ROMA
0
-
1
0
-
1
ARG
22:00
473
LANUS
VELEZ SARSFIELD
2
-
1
3
-
2
BRP
22:00
474
AUDAX SP
OESTE
1
-
0
1
-
0
POR
22:15
475
RIO AVE
SPORTING LISABONA
0
-
0
1
-
2
PER
22:30
476
MELGAR
SPORT HUANCAYO
1
-
0
2
-
0
COL
23:00
477
ATLETICO HUILA
ALIANZA PETROLERA
1
-
0
3
-
0
SP1
23:00
511
ALMERIA
MALAGA
0
-
0
0
-
0
BRP
23:30
512
BRAGANTINO
XV DE PIRACICABA
0
-
0
1
-
0
BRP
23:30
513
MOGI MIRIM
ITUANO
0
-
0
0
-
1
CHI
23:30
514
O HIGGINS
UNIV. CATOLICA
1
-
0
2
-
0

Leave a Reply

Siteul http://rezultate-pariloto.com nu ofera legaturi catre jocurile on-line sau activitati si servicii conexe acestora pentru cetatenii romani sau persoanelor aflate pe teritoriul Romaniei. Continutul websiteului http://rezultate-pariloto.com si materialele publicitare disponibile aici sunt destinate in exclusivitate cetatenilor straini. Va recomandam sa va informati in legatura cu legislatia tarii dvs. inainte de a paria.