Rezultate Pariloto, Marti 22.04.2014

ACH
14:00
114
JEONBUK HM
MELBOURNE VICTORY
0
-
0
0
-
0
ACH
14:00
113
GUANGZHOU EVER.
YOKOHAMA MARINOS
2
-
0
2
-
1
ACH
13:00
112
WESTERN SYDNEY
GUIZHOU RENHE
1
-
0
5
-
0
ACH
13:00
111
KAWASAKI
ULSAN
2
-
1
3
-
1
CRO
18:00
115
DINAMO ZAGREB
HRVATSKI DRAGOV.
1
-
0
5
-
0
ACH
18:30
116
AL AIN
AL ITTIHAD (JEDDAH)
1
-
1
1
-
1
ACH
18:30
117
TRACTOR SAZI
LEKHWIYA
0
-
0
0
-
1
FIN
18:30
121
HELSINKI
HONKA
1
-
1
2
-
2
AU2
19:30
122
AUSTRIA LUSTENAU
LIEFERING
1
-
0
4
-
1
AU2
19:30
123
FIRST VIENNA
ALTACH
0
-
1
0
-
4
AU2
19:30
124
HARTBERG
SV HORN
0
-
0
1
-
3
AU2
19:30
125
ST POLTEN
PARNDORF
3
-
1
5
-
4

Rezultate Pariloto, Luni 21.04.2014

ARG
00:15
643
RIVER PLATE
VELEZ SARSFIELD
1
-
0
1
-
0
BR1
00:30
644
CRICIUMA
PALMEIRAS
1
-
0
1
-
2
BR1
00:30
645
FLAMENGO
GOIAS
0
-
0
0
-
0
BR1
00:30
646
SANTOS
SPORT RECIFE
0
-
0
1
-
1
MEX
01:00
647
ATLANTE
CLUB TIJUANA
1
-
0
1
-
2
ARG
03:30
651
TIGRE
BOCA JUNIORS
0
-
0
0
-
1
DE1
14:00
652
SONDERJYSKE
NORDSJAELLAND
1
-
0
3
-
1
NO2
14:00
653
FREDRIKSTAD
HODD
1
-
0
2
-
1
EN1
14:15
654
LEYTON ORIENT
WOLVES
0
-
2
1
-
3
SWC
15:00
655
ZURICH
BASEL
0
-
0
0
-
0
BEL
15:30
656
CLUB BRUGGE
STANDARD LIEGE
0
-
0
0
-
0
DE1
16:00
657
MIDTJYLLAND
VIBORG
1
-
1
5
-
2
NO2
16:00
661
HONEFOSS
TROMSO
1
-
2
1
-
3
SE1
16:00
662
ATVIDABERG
GEFLE
1
-
1
2
-
2
SE1
16:00
663
FALKENBERG
ELFSBORG
2
-
1
2
-
3
NO1
16:30
664
AALESUND
START
0
-
1
1
-
2
NO1
16:30
665
VALERENGA
SANDNES
1
-
0
3
-
0
NO1
16:30
666
VIKING
HAUGESUND
2
-
0
2
-
0
ENC
17:00
671
BIRMINGHAM
BLACKBURN
0
-
4
2
-
4
ENC
17:00
672
BRIGHTON
BLACKPOOL
0
-
0
1
-
1
ENC
17:00
673
BURNLEY
WIGAN
2
-
0
2
-
0
ENC
17:00
674
DERBY COUNTY
BARNSLEY
2
-
0
2
-
1
ENC
17:00
675
IPSWICH
BOURNEMOUTH
1
-
1
2
-
2
ENC
17:00
676
MILLWALL
DONCASTER
0
-
0
0
-
0
ENC
17:00
677
QPR
WATFORD
0
-
0
2
-
1
ENC
17:00
711
SHEFFIELD WED
CHARLTON
2
-
2
2
-
3
ENC
17:00
712
YEOVIL
HUDDERSFIELD
0
-
0
1
-
2
EN1
17:00
713
CREWE
COLCHESTER
0
-
0
0
-
0
EN1
17:00
714
MK DONS
BRENTFORD
0
-
1
2
-
2
EN1
17:00
715
NOTTS COUNTY
CRAWLEY
1
-
0
1
-
0
EN1
17:00
716
OLDHAM
COVENTRY
0
-
0
0
-
0
EN1
17:00
717
PETERBOROUGH
CARLISLE
1
-
0
4
-
1
EN1
17:00
721
PRESTON
SHREWSBURY
2
-
1
5
-
2
EN1
17:00
722
ROTHERHAM
PORT VALE
0
-
0
1
-
0
EN1
17:00
723
STEVENAGE
BRISTOL CITY
0
-
1
1
-
3
EN1
17:00
724
SWINDON
BRADFORD
0
-
0
1
-
0
EN1
17:00
725
TRANMERE
SHEFFIELD UTD
0
-
0
0
-
0
EN1
17:00
726
WALSALL
GILLINGHAM
0
-
0
1
-
1
CZE
17:30
727
SLAVIA PRAGA
VIKTORIA PLZEN
0
-
1
0
-
2
DE1
18:00
731
AARHUS
BRONDBY
1
-
1
1
-
2
RUS
18:00
732
VOLGA NIZHNY NOVGOROD
ROSTOV
1
-
0
2
-
1
SE2
18:00
733
SIRIUS
VARBERGS
1
-
1
2
-
3
ROM
18:30
734
POLI TIMISOARA
UNIVERSITATEA CLUJ
1
-
0
1
-
2
SE1
18:30
735
BROMMAPOJKARNA
OREBRO
0
-
1
2
-
2
SE1
18:30
736
MALMO
DJURGARDEN
1
-
1
2
-
2
BEL
19:00
737
GENK
ANDERLECHT
0
-
0
1
-
0
CRO
19:00
741
HAJDUK SPLIT
LOKOMOTIVA
1
-
0
2
-
2
NO1
19:00
742
BRANN
LILLESTROM
0
-
0
2
-
0
NO1
19:00
743
MOLDE
SARPSBORG
1
-
1
5
-
1
NO1
19:00
744
ODDS BK
STABAEK
0
-
0
2
-
1
NO1
19:00
745
SOGNDAL
STROMSGODSET
1
-
1
1
-
3
NO2
19:00
746
ALTA
SANDEFJORD
2
-
1
2
-
2
NO2
19:00
747
BAERUM
NEST SOTRA
0
-
0
2
-
1
NO2
19:00
751
HAM KAM
KRISTIANSUND
0
-
0
0
-
0
NO2
19:00
752
MJONDALEN
STROMMEN
1
-
0
4
-
0
NO2
19:00
753
RANHEIM
BRYNE
0
-
1
1
-
1
NO2
19:00
754
TROMSDALEN
ULLENSAKER KISA
2
-
0
3
-
1
ENC
19:15
755
LEEDS
NOTTINGHAM F
0
-
2
0
-
2
AU2
19:30
756
MATTERSBURG
KAPFENBERG
0
-
1
1
-
1
ROM
19:30
757
F.C. BRASOV
CONCORDIA CHIAJNA
1
-
0
3
-
1
ARG
20:00
761
GODOY CRUZ
RAFAELA
1
-
0
3
-
0
DE1
20:00
762
FC COPENHAGA
ESBJERG
2
-
1
2
-
2
NO1
20:00
763
BODO GLIMT
ROSENBORG
1
-
1
2
-
2
POR
20:00
764
SETUBAL
BRAGA
0
-
1
1
-
1
TUR
20:00
765
ANTALYASPOR
SIVASSPOR
0
-
0
1
-
2
TUR
20:00
766
KARABUKSPOR
ESKISEHIRSPOR
0
-
0
0
-
0
SE2
20:20
767
HAMMARBY
ANGELHOLMS
0
-
0
1
-
2
ROM
21:00
771
VIITORUL
STEAUA BUCURESTI
0
-
2
0
-
3
GE2
21:15
772
FC KOLN
BOCHUM
0
-
1
3
-
1
FR2
21:30
773
CHATEAUROUX
LENS
0
-
1
1
-
1
EPL
22:00
774
MANCHESTER CITY
WEST BROM
3
-
1
3
-
1
POR
22:00
775
PORTO
RIO AVE
0
-
0
3
-
0
ARG
22:10
776
GIMNASIA LA PLATA
ALL BOYS
1
-
0
2
-
1
SP1
23:00
777
MALAGA
VILLARREAL
1
-
0
2
-
0

Rezultate Pariloto, Duminica 20.04.2014

ARG
00:10
461
QUILMES
OLIMPO
0
-
0
0
-
1
BR1
00:30
462
FLUMINENSE
FIGUEIRENSE
2
-
0
3
-
0
BR1
00:30
463
INTERNACIONAL
VITORIA BAHIA
1
-
0
1
-
0
MEX
01:00
464
CLUB AMERICA
QUERETARO
0
-
0
0
-
0
MLS
01:00
465
COLORADO
SAN JOSE
0
-
0
0
-
0
MLS
02:00
466
VANCOUVER
LOS ANGELES
0
-
1
2
-
2
ARG
02:30
467
SAN LORENZO
NEWELLS OLD BOYS
0
-
0
0
-
0
MLS
02:30
471
COLUMBUS
DC UNITED
0
-
1
1
-
1
BR1
03:00
472
CHAPECOENSE
CORITIBA
0
-
0
0
-
0
MEX
03:00
473
MONTERREY
VERACRUZ
2
-
1
4
-
1
MEX
03:00
474
PACHUCA
PUEBLA
0
-
1
1
-
2
MEX
03:00
475
SANTOS LAGUNA
CHIAPAS
1
-
3
2
-
3
MLS
03:30
476
F.C. DALLAS
TORONTO
1
-
1
2
-
1
MLS
03:30
477
KANSAS CITY
MONTREAL
1
-
0
4
-
0
MEX
04:00
511
CLUB LEON
TIGRES UANL
1
-
0
3
-
0
MLS
04:30
512
SALT LAKE
PORTLAND
0
-
0
1
-
0
MEX
05:00
513
ATLAS
TOLUCA
0
-
0
1
-
0
MLS
05:30
514
CHIVAS USA
SEATTLE
1
-
1
1
-
2
JAP
09:00
515
NIIGATA
HIROSHIMA
0
-
0
0
-
0
RUS
12:30
516
RUBIN KAZAN
SPARTAK MOSCOVA
0
-
0
2
-
1
SP1
13:00
517
ALMERIA
CELTA
1
-
1
2
-
4
SP2
13:00
521
MALLORCA
LA CORUNA
0
-
1
0
-
3
TUR
13:30
522
RIZESPOR
KONYASPOR
1
-
0
3
-
1
EPL
14:00
523
NORWICH
LIVERPOOL
0
-
2
2
-
3
ROM
14:00
524
DINAMO BUCHUREST
ASTRA GIURGIU
0
-
0
2
-
0
UKR
14:00
525
TAVRIYA
KARPATY LVIV
0
-
0
0
-
1
GE2
14:30
526
AALEN
INGOLSTADT
0
-
0
0
-
0
GE2
14:30
527
KAISERSLAUTERN
FSV FRANKFURT
3
-
2
3
-
2
GE2
14:30
531
PADERBORN
GREUTHER FURTH
1
-
0
2
-
2
FR1
15:00
532
MONACO
NICE
1
-
0
1
-
0
GE3
15:00
533
PREUSSEN MUNSTER
SAARBRUCKEN
0
-
0
2
-
0
RUS
15:00
534
DINAMO MOSCOVA
KRASNODAR
1
-
0
1
-
2
UKR
15:00
535
VOLYN LUTSK
ZORIA LUHANSK
0
-
0
0
-
2
DE1
16:00
536
VESTSJAELLAND
ODENSE
0
-
0
1
-
0
SE1
16:00
537
HALMSTAD
HELSINGBORG
1
-
1
2
-
1
SE1
16:00
541
KALMAR
GOTHENBURG
0
-
0
1
-
1
EPL
16:05
542
HULL
ARSENAL
0
-
2
0
-
3
GE1
16:30
543
NURNBERG
LEVERKUSEN
1
-
1
1
-
4
ROM
16:30
544
BOTOSANI
PANDURII TG. JIU
3
-
1
3
-
2
SE2
17:00
545
GAIS
LJUNGSKILE
2
-
1
2
-
2
UKR
17:00
546
DINAMO KIEV
VORSKLA POLTAVA
0
-
1
2
-
1
UKR
17:00
547
METAL ZAPORIZHYA
METALIST KHARKIV
0
-
2
0
-
3
AU1
17:30
551
GRODIG
RAPID VIENA
1
-
2
2
-
2
HUN
17:30
552
KISPEST HONVED
FERENCVAROS
0
-
2
0
-
2
RUS
17:30
553
KUBAN
TSKA MOSCOVA
0
-
2
0
-
4
CZE
18:00
554
SIGMA OLOMOUC
PRIBRAM
0
-
0
0
-
0
CZE
18:00
555
TEPLICE
BRNO
0
-
0
0
-
1
DE1
18:00
556
AALBORG
RANDERS
1
-
2
1
-
2
FR1
18:00
557
BASTIA
AJACCIO
1
-
1
2
-
1
FR1
18:00
561
BORDEAUX
GUINGAMP
3
-
1
5
-
1
FR1
18:00
562
LORIENT
MONTPELLIER
1
-
1
4
-
4
FR1
18:00
563
REIMS
SOCHAUX
0
-
1
0
-
1
FR1
18:00
564
VALENCIENNES
NANTES
0
-
3
2
-
6
SE2
18:00
565
ASSYRISKA
DEGERFORS
1
-
0
2
-
2
SP1
18:00
566
RAYO VALLECANO
BETIS
2
-
0
3
-
1
SP2
18:00
567
HUELVA
ALAVES
0
-
1
0
-
2
SP2
18:00
571
SPORTING GIJON
MURCIA
0
-
0
0
-
0
EPL
18:10
572
EVERTON
MANCHESTER UTD
2
-
0
2
-
0
GE1
18:30
573
STUTTGART
SCHALKE
1
-
0
3
-
1
SLK
18:30
574
RUZOMBEROK
SPARTAK TRNAVA
0
-
1
0
-
2
SE1
18:30
575
AIK STOCKHOLM
NORRKOPING
0
-
2
1
-
2
SE1
18:30
576
MJALLBY
HACKEN
0
-
3
1
-
4
HOC
19:00
577
ZWOLLE
AJAX
4
-
1
5
-
1
ROM
19:00
611
SAGEATA NAVODARI
PETROLUL PLOIESTI
2
-
3
2
-
3
SP2
19:00
612
TENERIFE
NUMANCIA
1
-
0
3
-
2
TUR
19:00
613
BESIKTAS
FENERBAHCE
1
-
1
1
-
1
SE2
19:15
614
OSTER
SUNDSVALL
0
-
1
0
-
2
SP2
19:15
615
ZARAGOZA
REAL JAEN
0
-
0
1
-
0
HUN
19:30
616
MEZOKOVESD-ZSORY
DIOSGYORI
0
-
0
0
-
1
SLK
19:30
617
ZLATE MORAVCE
DUKLA BB
0
-
1
1
-
3
UKR
19:30
621
CHERNOMORETS
DNEPR
1
-
0
1
-
0
CZE
20:00
622
DUKLA PRAGUE
SPARTA PRAGA
0
-
2
1
-
3
MEX
20:00
623
PUMAS UNAM
GUADALAJARA
0
-
0
1
-
0
POR
20:00
624
BENFICA
OLHANENSE
0
-
0
2
-
0
SP1
20:00
625
SEVILLA
GRANADA
1
-
0
4
-
0
BEL
21:00
626
LOKEREN
ZULTE WAREGEM
1
-
1
3
-
2
ARG
22:00
627
COLON SANTA FE
BELGRANO
0
-
0
0
-
0
BR1
22:00
631
ATLETICO MG
CORINTHIANS
0
-
0
0
-
0
BR1
22:00
632
ATLETICO PR
GREMIO
1
-
0
1
-
0
BR1
22:00
633
BAHIA
CRUZEIRO
0
-
0
1
-
2
BR1
22:00
634
SAO PAULO
BOTAFOGO
2
-
0
3
-
0
FR1
22:00
635
MARSEILLE
LILLE
0
-
0
0
-
0
SP1
22:00
636
BARCELONA
ATHLETIC BILBAO
0
-
0
2
-
1
SP2
22:00
637
ALCORCON
SABADELL
2
-
1
3
-
1
ARG
23:00
641
ARGENTINOS JR
RACING CLUB
0
-
0
0
-
1
ARG
23:00
642
ARSENAL SARANDI
LANUS
0
-
0
3
-
1

Rezultate Pariloto, Sambata 19.04.2014

MEX
03:30
234
MONARCAS
CRUZ AZUL
3
-
1
5
-
1
JAP
08:00
235
SENDAI
SAGAN TOSU
0
-
1
0
-
3
JAP
08:00
236
TOKUSHIMA
SHIMIZU
0
-
2
0
-
4
JAP
09:00
237
KASHIMA
VISSEL KOBE
1
-
1
2
-
3
JAP
09:00
241
KASHIWA
YOKOHAMA MARINOS
0
-
0
0
-
0
JAP
10:00
242
FC TOKYO
CEREZO OSAKA
0
-
0
2
-
0
JAP
10:00
243
GAMBA OSAKA
OMIYA
0
-
0
2
-
1
JAP
11:00
244
URAWA
KAWASAKI
0
-
0
1
-
0
RUS
12:00
245
TOM TOMSK
KRYLYA SOVIETOV
2
-
0
2
-
0
JAP
13:00
246
KOFU
NAGOYA
1
-
0
2
-
0
TUR
13:30
247
GAZIANTEPSPOR
GENCLERBIRLIGI
0
-
0
0
-
1
GE2
14:00
251
1860 MUNCHEN
ARMINIA BIELEFELD
1
-
1
2
-
1
GE2
14:00
252
KARLSRUHER
UNION BERLIN
0
-
0
3
-
2
UKR
14:00
253
HOVERLA UZHG
ILLYCHIVETS MAR
0
-
0
1
-
2
ENC
14:15
254
LEICESTER
QPR
0
-
0
1
-
0
RUS
14:30
255
LOKOMOTIV MOSCOVA
TEREK
0
-
1
2
-
1
EPL
14:45
256
TOTTENHAM
FULHAM
1
-
1
3
-
1
SPL
14:45
257
MOTHERWELL
CELTIC
2
-
1
3
-
3
FR2
15:00
261
CAEN
AUXERRE
0
-
0
1
-
0
GE3
15:00
262
BURGHAUSEN
HANSA ROSTOCK
0
-
1
0
-
1
GE3
15:00
263
DUISBURG
OSNABRUCK
0
-
0
1
-
0
GE3
15:00
264
ELVERSBERG
HEIDENHEIM
1
-
0
1
-
1
GE3
15:00
265
HALLESCHER
STUTTGARTER KICKERS
0
-
1
1
-
1
GE3
15:00
266
HOLSTEIN KIEL
REGENSBURG
0
-
0
0
-
0
GE3
15:00
267
RB LEIPZIG
DARMSTADT
1
-
0
1
-
0
GE3
15:00
271
STUTTGART (AM)
UNTERHACHING
0
-
0
3
-
2
GE3
15:00
272
WEHEN
CHEMNITZER
1
-
0
1
-
0
HUN
15:00
273
LOMBARD PAPA
GYOR
0
-
2
1
-
2
CRO
16:00
274
ZADAR
SPLIT
0
-
1
0
-
1
FIN
16:00
275
HONKA
MYLLYKOSKI
1
-
1
1
-
2
FIN
16:00
276
INTER TURKU
SEINAJOEN JK
1
-
1
2
-
1
FIN
16:00
277
KUOPION
JARO
0
-
2
1
-
4
FIN
16:00
311
LAHTI
HELSINKI
3
-
1
3
-
1
FIN
16:00
312
MARIEHAMN
ROVANIEMI
0
-
0
2
-
0
FIN
16:00
313
VAASA
TURKU
0
-
0
1
-
0
IT1
16:00
314
ATALANTA
VERONA
0
-
0
1
-
2
IT1
16:00
315
CATANIA
SAMPDORIA
1
-
0
2
-
1
IT1
16:00
316
CHIEVO
SASSUOLO
0
-
1
0
-
1
IT1
16:00
317
GENOA
CAGLIARI
1
-
1
1
-
2
IT1
16:00
321
LAZIO
TORINO
1
-
0
3
-
3
IT1
16:00
322
MILAN
LIVORNO
1
-
0
3
-
0
IT1
16:00
323
PARMA
INTER MILANO
0
-
0
0
-
2
IT1
16:00
324
UDINESE
NAPOLI
0
-
1
1
-
1
SLK
16:00
325
KOSICE
SLOVAN BRATISLAVA
0
-
0
0
-
2
SE2
16:00
326
OSTERSUNDS
HUSQVARNA
0
-
1
1
-
1
TUR
16:00
327
AKHISAR BELEDIYE
KAYSERISPOR
2
-
0
2
-
2
GE1
16:30
331
AUGSBURG
HERTHA
0
-
0
0
-
0
GE1
16:30
332
BRAUNSCHWEIG
BAYERN
0
-
0
0
-
2
GE1
16:30
333
DORTMUND
MAINZ
2
-
1
4
-
2
GE1
16:30
334
FREIBURG
MONCHENGLADBACH
0
-
1
4
-
2
GE1
16:30
335
WERDER BREMEN
HOFFENHEIM
1
-
1
3
-
1
CZE
17:00
336
SLOVAN LIBEREC
SLOVACKO
0
-
1
2
-
1
CZE
17:00
337
ZNOJMO
BANIK OSTRAVA
0
-
2
0
-
4
EPL
17:00
341
ASTON VILLA
SOUTHAMPTON
0
-
0
0
-
0
EPL
17:00
342
CARDIFF
STOKE
0
-
1
1
-
1
EPL
17:00
343
NEWCASTLE
SWANSEA
1
-
1
1
-
2
EPL
17:00
344
WEST HAM
CRYSTAL PALACE
0
-
0
0
-
1
ENC
17:00
345
BARNSLEY
LEEDS
0
-
1
0
-
1
ENC
17:00
346
MIDDLESBROUGH
MILLWALL
0
-
2
1
-
2
ENC
17:00
347
NOTTINGHAM F
BIRMINGHAM
1
-
0
1
-
0
ENC
17:00
351
WATFORD
IPSWICH
1
-
0
3
-
1
EN2
17:00
352
BURTON ALBION
HARTLEPOOL
1
-
0
3
-
0
EN2
17:00
353
PORTSMOUTH
BRISTOL ROVERS
2
-
2
3
-
2
HUN
17:00
354
KECSKEMETI
MTK
2
-
0
3
-
0
HUN
17:00
355
PAKSI
DEBRECENI
0
-
0
0
-
0
ROM
17:00
356
FC VASLUI
CORONA BRASOV
4
-
1
8
-
1
RUS
17:00
357
ANZHI MAKHACHKALA
ZENIT
1
-
1
1
-
2
SPL
17:00
361
HEARTS
ROSS COUNTY
0
-
0
2
-
0
SPL
17:00
362
KILMARNOCK
PARTICK THISTLE
0
-
0
1
-
2
SPL
17:00
363
ST JOHNSTONE
DUNDEE UTD
1
-
0
2
-
0
SPL
17:00
364
ST MIRREN
HIBERNIAN
2
-
0
2
-
0
SCH
17:00
365
COWDENBEATH
LIVINGSTON
1
-
0
4
-
0
SCH
17:00
366
DUMBARTON
QUEEN OF SOUTH
0
-
1
0
-
3
SCH
17:00
367
FALKIRK
RAITH ROVERS
2
-
1
2
-
1
SCH
17:00
371
HAMILTON
ALLOA
1
-
0
2
-
1
SCH
17:00
372
MORTON
DUNDEE
0
-
0
1
-
0
SP1
17:00
373
OSASUNA
VALENCIA
1
-
0
1
-
1
UKR
17:00
374
SAHTIOR DONETK
METAL DONETSK
0
-
0
2
-
1
AU1
17:30
375
AUSTRIA VIENA
WOLFSBERGER
0
-
1
3
-
1
POR
18:00
376
MARITIMO
ACADEMICA
2
-
0
3
-
1
POR
18:00
377
PACOS FERREIRA
NACIONAL MADEIRA
0
-
1
0
-
5
SLK
18:30
411
TRENCIN
DAC
2
-
0
3
-
0
SLK
18:30
412
ZILINA
NITRA
2
-
0
3
-
0
HUN
19:00
413
UJPEST
VIDEOTON
0
-
0
1
-
2
POR
19:00
414
GIL VICENTE
ESTORIL
0
-
0
0
-
0
SP1
19:00
415
LEVANTE
GETAFE
0
-
0
0
-
0
SP2
19:00
416
HERCULES
CORDOBA
0
-
1
0
-
1
SP2
19:00
417
LUGO
PONFERRADINA
1
-
0
3
-
0
TUR
19:00
421
BURSASPOR
ELAZIGSPOR
1
-
0
1
-
0
TUR
19:00
422
GALATASARAY
KASIMPASA
0
-
1
0
-
4
SP2
19:15
423
REAL MADRID B
EIBAR
0
-
1
0
-
1
EPL
19:30
424
CHELSEA
SUNDERLAND
1
-
1
1
-
2
GE1
19:30
425
HAMBURG
WOLFSBURG
0
-
2
1
-
3
IT1
19:30
426
JUVENTUS
BOLOGNA
0
-
0
1
-
0
ROM
19:30
427
CFR CLUJ
CEAHLAUL
1
-
0
2
-
0
AU1
20:00
431
ADMIRA WM
SALZBURG
1
-
1
2
-
3
AU1
20:00
432
STURM GRAZ
RIED
1
-
0
2
-
1
AU1
20:00
433
WACKER INNSBRUCK
WIENER NEUSTADT
1
-
0
3
-
1
CRO
20:00
434
OSIJEK
RIJEKA
1
-
0
2
-
0
SLK
20:00
435
SPARTAK MYJAVA
SENICA
0
-
0
2
-
0
SP2
20:00
436
BARCELONA B
GIRONA
0
-
1
2
-
1
BEL
21:00
437
CHARLEROI
CERCLE BRUGGE
0
-
0
2
-
0
BEL
21:00
441
LIERSE
OOSTANDE
0
-
0
0
-
2
BEL
21:00
442
MECHELEN
KORTRIJK
2
-
0
2
-
1
BEL
21:00
443
WAASLAND-BEVEREN
GENT
0
-
2
2
-
4
HUN
21:00
444
KAPOSVAR
HALADAS
1
-
0
2
-
0
SP1
21:00
445
SOCIEDAD
ESPANYOL
1
-
1
2
-
1
SP2
21:00
446
MIRANDES
LAS PALMAS
1
-
1
2
-
1
CZE
21:15
447
MLADA BOLESLAV
JABLONEC
2
-
2
3
-
2
POR
21:15
451
BELENENSES
SPORTING LISABONA
0
-
0
0
-
1
IR1
21:30
452
LONGFORD
FINN HARPS
1
-
0
1
-
0
FLC
22:00
453
LYON
PARIS ST GERMAIN
0
-
2
1
-
2
IT1
22:00
454
FIORENTINA
ROMA
0
-
1
0
-
1
MLS
23:00
455
CHICAGO
NEW ENGLAND
1
-
1
1
-
1
MLS
23:00
456
PHILADELPHIA
HOUSTON
0
-
0
0
-
0
ARG
23:10
457
ROSARIO CENTRAL
ESTUDIANTES LP
0
-
0
0
-
0

Rezultate Pariloto, Vineri 18.04.2014

ARG
02:10
471
RACING CLUB
GIMNASIA LA PLATA
0
-
0
0
-
1
CLA
03:15
472
THE STRONGEST
DEFENSOR SPORTING
0
-
0
2
-
0
ENC
17:00
112
BLACKBURN
YEOVIL
0
-
0
0
-
0
RUS
16:00
111
AMKAR
URAL
0
-
0
0
-
2
ENC
17:00
113
BOURNEMOUTH
SHEFFIELD WED
1
-
2
2
-
4
ENC
17:00
114
CHARLTON
BOLTON
0
-
0
0
-
0
ENC
17:00
115
HUDDERSFIELD
BRIGHTON
1
-
0
1
-
1
ENC
17:00
116
WIGAN
READING
2
-
0
3
-
0
EN1
17:00
117
BRENTFORD
PRESTON
1
-
0
1
-
0
EN1
17:00
121
BRISTOL CITY
NOTTS COUNTY
1
-
1
2
-
1
EN1
17:00
122
CARLISLE
WALSALL
1
-
0
1
-
1
EN1
17:00
123
COLCHESTER
OLDHAM
0
-
1
0
-
1
EN1
17:00
124
COVENTRY
SWINDON
1
-
1
1
-
2
EN1
17:00
125
CRAWLEY
LEYTON ORIENT
1
-
1
2
-
1
EN1
17:00
126
GILLINGHAM
TRANMERE
0
-
0
2
-
0
EN1
17:00
127
PORT VALE
MK DONS
0
-
0
1
-
0
EN1
17:00
131
SHREWSBURY
CREWE
0
-
1
1
-
3
EN1
17:00
132
WOLVES
ROTHERHAM
3
-
1
6
-
4
EN2
17:00
133
ACCRINGTON
MANSFIELD
0
-
0
1
-
1
EN2
17:00
134
AFC WIMBLEDON
NEWPORT COUNTY
0
-
1
2
-
2
EN2
17:00
135
BURY
PLYMOUTH
1
-
0
4
-
0
EN2
17:00
136
CHELTENHAM
FLEETWOOD TOWN
1
-
0
1
-
2
EN2
17:00
137
CHESTERFIELD
EXETER
0
-
1
1
-
1
EN2
17:00
141
MORECAMBE
SCUNTHORPE
0
-
1
1
-
1
EN2
17:00
142
OXFORD
YORK
0
-
0
0
-
1
EN2
17:00
143
ROCHDALE
SOUTHEND
0
-
2
0
-
3
EN2
17:00
144
TORQUAY
DAGENHAM & RED
0
-
0
0
-
1
EN2
17:00
145
WYCOMBE
NORTHAMPTON
1
-
1
1
-
1
DE1
18:00
146
BRONDBY
SONDERJYSKE
0
-
0
3
-
1
IRP
19:00
147
BRAY WANDERERS
DERRY CITY
0
-
0
0
-
0
ROM
19:00
151
GAZ METAN MEDIAS
OTELUL GALATI
0
-
1
0
-
2
ENC
19:15
152
BLACKPOOL
BURNLEY
0
-
0
0
-
1
DE1
20:00
153
AARHUS
MIDTJYLLAND
0
-
2
0
-
4
HUN
20:00
154
PUSKAS ACADEMY
PECS
1
-
1
1
-
1
TUR
20:00
155
ERCIYESSPOR
TRABZONSPOR
0
-
3
0
-
5
FR2
21:00
156
ARLES
LAVAL
1
-
0
1
-
1
FR2
21:00
157
CHAMOIS NIORTAIS
BREST
0
-
0
1
-
2
FR2
21:00
161
CLERMONT
ANGERS
0
-
1
1
-
1
FR2
21:00
162
LE HAVRE
TOURS
2
-
0
2
-
2
FR2
21:00
163
METZ
CA BASTIA
0
-
0
1
-
0
FR2
21:00
164
NANCY
DIJON
1
-
0
2
-
1
FR2
21:00
165
NIMES
ISTRES
0
-
0
1
-
0
FR2
21:00
166
TROYES
CRETEIL
0
-
2
0
-
3
HO2
21:00
167
DE GRAAFSCHAP
SPARTA ROT.
0
-
0
1
-
0
HO2
21:00
171
DEN BOSCH
FC EINDHOVEN
0
-
0
0
-
0
HO2
21:00
172
HELMOND SPORT
JONG TWENTE
2
-
1
5
-
1
HO2
21:00
173
JONG AJAX
EXCELSIOR
0
-
1
0
-
2
HO2
21:00
174
JONG PSV
ACHILLES 29
1
-
1
2
-
1
HO2
21:00
175
MAASTRICHT
FORT. SITTARD
0
-
2
3
-
3
HO2
21:00
176
OSS
VOLENDAM
0
-
2
2
-
2
HO2
21:00
177
TELSTAR
DORDRECHT
2
-
4
2
-
5
HO2
21:00
211
VVV VENLO
ALMERE CITY
1
-
1
3
-
3
HO2
21:00
212
WILLEM
EMMEN
2
-
2
3
-
2
CZE
21:15
213
JIHLAVA
BOHEMIANS 1905
1
-
1
1
-
1
ENC
21:30
214
DONCASTER
DERBY COUNTY
0
-
1
0
-
2
FR1
21:30
215
ST ETIENNE
RENNES
0
-
0
0
-
0
SP1
21:30
216
ATLETICO MADRID
ELCHE
0
-
0
2
-
0
EN1
21:45
217
BRADFORD
PETERBOROUGH
1
-
0
1
-
0
EN1
21:45
221
SHEFFIELD UTD
STEVENAGE
1
-
0
1
-
0
IRP
21:45
222
CORK CITY
DROGHEDA
0
-
0
3
-
1
IRP
21:45
223
DUNDALK
SHAMROCK ROVERS
0
-
1
2
-
2
IRP
21:45
224
LIMERICK
ATHLONE
1
-
1
2
-
1
IRP
21:45
225
SLIGO ROVERS
UCD
2
-
0
5
-
0
IRP
21:45
226
ST PATRICKS
BOHEMIAN
1
-
1
3
-
1
IR1
21:45
227
WATERFORD
SHAMROCK ROVERS II
1
-
0
1
-
0
SPL
21:45
231
INVERNESS CT
ABERDEEN
0
-
0
0
-
0
IR1
22:00
232
SHELBOURNE
COBH RAMBLERS
2
-
0
2
-
0
IR1
22:00
233
WEXFORD
GALWAY
0
-
0
0
-
1

Rezultate Pariloto, Joi 17.04.2014

CLA
01:45
315
LANUS
SANTOS LAGUNA
0
-
0
2
-
1
COL
02:00
316
SANTA FE
UNIAUTONOMA
0
-
1
2
-
2
ARG
02:10
317
BOCA JUNIORS
SAN LORENZO
0
-
0
0
-
0
MLS
02:30
321
NEW YORK
PHILADELPHIA
0
-
0
2
-
1
COL
04:00
322
ITAGUI DITAIRES
ATLETICO NACIONAL
1
-
0
1
-
1
CLA
04:00
323
CLUB LEON
BOLIVAR
1
-
1
2
-
2
CLA
04:00
324
CRUZEIRO
CERRO PORTENO
0
-
1
1
-
1
DE1
16:00
411
ODENSE
NORDSJAELLAND
0
-
1
0
-
1
UKR
16:00
412
TAVRIYA
SEVASTOPOL
0
-
1
0
-
2
DE1
18:00
413
ESBJERG
RANDERS
2
-
1
2
-
2
CZC
18:30
414
VIKTORIA PLZEN
BRNO
1
-
0
2
-
0
RUC
18:30
415
ROSTOV
LUCH-ENERG VLADIVOSTOK
2
-
1
3
-
1
IT2
19:00
416
CROTONE
VARESE
1
-
1
3
-
2
GE2
19:30
417
AUE
DINAMO DRESDA
2
-
0
2
-
0
GE2
19:30
421
COTTBUS
ST PAULI
0
-
0
1
-
1
GE2
19:30
422
SANDHAUSEN
FORTUNA DUSSELDORF
0
-
2
0
-
3
GE3
19:30
423
ERFURT
DORTMUND (AM)
0
-
0
3
-
1
DE1
20:00
424
VESTSJAELLAND
FC COPENHAGA
0
-
1
0
-
1
SE1
20:00
425
FALKENBERG
KALMAR
0
-
1
1
-
3
SE1
20:00
426
GEFLE
BROMMAPOJKARNA
2
-
0
3
-
0
SE1
20:00
427
GOTHENBURG
ATVIDABERG
1
-
0
5
-
0
UKR
19:00
431
METALIST KHARKIV
ZORIA LUHANSK
0
-
0
1
-
1
SE1
20:05
432
ELFSBORG
HELSINGBORG
1
-
0
1
-
0
SE2
20:20
433
LANDSKRONA
SYRIANSKA FC
1
-
1
2
-
3
ROC
20:30
434
DINAMO BUCHUREST
STEAUA BUCURESTI
0
-
1
1
-
1
TUC
20:30
435
ANTALYASPOR
ESKISEHIRSPOR
1
-
0
1
-
3
SWI
20:45
436
ST GALLEN
LAUSANNE
0
-
0
0
-
0
SWI
20:45
437
YOUNG BOYS
SION
0
-
0
0
-
0
SW2
20:45
441
BIEL
SCHAFFHAUSEN
0
-
1
1
-
2
SW2
20:45
442
LOCARNO
VADUZ
0
-
1
1
-
1
SW2
20:45
443
LUGANO
WOHLEN
1
-
0
2
-
1
SW2
20:45
444
SERVETTE
CHIASSO
1
-
1
1
-
1
SW2
20:45
445
WINTERTHUR
WIL
0
-
0
0
-
0
ARG
21:00
446
ALL BOYS
ARSENAL SARANDI
0
-
0
1
-
1
BEL
21:30
447
STANDARD LIEGE
LOKEREN
0
-
1
2
-
2
GE1
21:30
451
EINTRACHT FRANKFURT
HANNOVER 96
1
-
3
2
-
3
IT2
21:30
452
BARI
LATINA
0
-
1
0
-
1
IT2
21:30
453
BRESCIA
PADOVA
1
-
2
1
-
3
IT2
21:30
454
CARPI
MODENA
1
-
0
2
-
2
IT2
21:30
455
CITTADELLA
CESENA
0
-
0
1
-
0
IT2
21:30
456
JUVE STABIA
AVELLINO
1
-
1
2
-
2
IT2
21:30
457
NOVARA
TRAPANI
2
-
0
3
-
1
IT2
21:30
461
PALERMO
REGGINA
1
-
0
1
-
0
IT2
21:30
462
SPEZIA
SIENA
0
-
0
1
-
0
IT2
21:30
463
TERNANA
PESCARA
1
-
0
1
-
0
IT2
21:30
464
VIRTUS LANCIANO
EMPOLI
0
-
1
2
-
1
POR
22:00
465
GUIMARAES
AROUCA
1
-
2
2
-
3
ARG
23:10
466
BELGRANO
GODOY CRUZ
1
-
1
1
-
2

Rezultate Pariloto, Miercuri 16.04.2014

CRO
20:00
131
SPLIT
DINAMO ZAGREB
0
-
2
0
-
3
CCC
03:00
156
CRUZ AZUL
TOLUCA
0
-
0
0
-
0
ACH
12:30
211
CC MARINERS
FC SEOUL
0
-
0
0
-
1
ACH
13:00
212
CEREZO OSAKA
POHANG STEELERS
0
-
1
0
-
2
JLC
13:00
213
NIIGATA
KOFU
0
-
0
1
-
0
JLC
13:00
214
OMIYA
KASHIWA
1
-
0
1
-
1
JLC
13:00
215
SAGAN TOSU
GAMBA OSAKA
0
-
1
0
-
2
JLC
13:00
216
SENDAI
KASHIMA
0
-
1
1
-
2
JLC
13:00
217
VISSEL KOBE
FC TOKYO
0
-
1
0
-
3
JLC
13:30
221
URAWA
TOKUSHIMA
1
-
1
4
-
3
ACH
14:00
222
BURIRAM UTD
SHANDONG LUNENG
1
-
0
1
-
0
ACH
14:30
223
BEIJING GUOAN
HIROSHIMA
0
-
0
2
-
2
FIC
15:00
224
HONKA
KUOPION
0
-
3
0
-
3
ACH
16:00
225
BUNYODKOR
AL FATEH
1
-
0
3
-
2
ACH
16:00
226
FOOLAD KHUZESTAN
EL JAISH
2
-
1
3
-
1
UKR
16:00
227
METAL DONETSK
CHERNOMORETS
2
-
0
3
-
2
UKR
16:00
231
METAL ZAPORIZHYA
HOVERLA UZHG
0
-
0
0
-
1
FIC
17:00
232
INTER TURKU
MYLLYKOSKI
1
-
0
3
-
0
GRC
17:00
233
PANATHINAIKOS
OFI
1
-
0
1
-
0
CZC
17:45
234
JABLONEC
SPARTA PRAGA
1
-
0
3
-
1
CRO
18:00
235
HRVATSKI DRAGOV.
HAJDUK SPLIT
2
-
0
4
-
1
UKR
18:00
236
KARPATY LVIV
ILLYCHIVETS MAR
0
-
1
0
-
1
FIC
18:30
237
VAASA
LAHTI
0
-
0
0
-
0
RUC
18:30
241
TSKA MOSCOVA
KRASNODAR
0
-
1
0
-
1
ACH
18:55
242
AL RAYYAN
AL JAJIRA
0
-
1
2
-
3
AUC
19:00
243
WOLFSBERGER
SALZBURG
0
-
0
0
-
6
FIC
19:00
244
HELSINKI
ROVANIEMI
2
-
0
2
-
0
HUC
19:00
245
MTK
UJPEST
0
-
0
0
-
0
PLC
19:30
246
ARKA GDYNIA
ZAGLEBIE
0
-
0
0
-
0
CRO
20:00
247
LOKOMOTIVA
ISTRA
0
-
1
3
-
2
GRC
20:00
251
PAOK
OLYMPIACOS
0
-
0
1
-
0
SE1
20:00
252
HACKEN
HALMSTAD
2
-
0
3
-
0
SE1
20:00
253
NORRKOPING
MJALLBY
0
-
1
1
-
1
SE1
20:00
254
OREBRO
MALMO
0
-
1
1
-
2
TUC
20:00
255
BURSASPOR
GALATASARAY
2
-
1
2
-
5
UKR
20:00
256
DINAMO KIEV
SAHTIOR DONETK
0
-
2
0
-
2
SE1
20:05
257
DJURGARDEN
AIK STOCKHOLM
0
-
1
2
-
3
ROC
20:30
261
ASTRA GIURGIU
PETROLUL PLOIESTI
0
-
1
2
-
1
ACH
20:35
262
AL SHABAB (RIYADH)
ESTEGHLAL
0
-
0
2
-
1
SWI
20:45
263
AARAU
LUZERN
1
-
1
1
-
2
SWI
20:45
264
GRASSHOPPERS
THUN
0
-
4
0
-
5
ARG
21:00
265
RAFAELA
ROSARIO CENTRAL
0
-
1
2
-
3
DE1
21:00
266
VIBORG
AALBORG
0
-
0
0
-
2
PER
21:15
267
CIENCIANO
SPORT HUANCAYO
0
-
1
1
-
2
BEL
21:30
271
CLUB BRUGGE
GENK
0
-
0
2
-
0
GEC
21:30
272
BAYERN
KAISERSLAUTERN
2
-
0
5
-
1
SWI
21:30
273
BASEL
ZURICH
1
-
0
4
-
2
EPL
21:45
274
EVERTON
CRYSTAL PALACE
0
-
1
2
-
3
EPL
21:45
275
MANCHESTER CITY
SUNDERLAND
1
-
0
2
-
2
FRC
22:00
276
GUINGAMP
MONACO
1
-
1
1
-
1
SPC
22:30
277
BARCELONA
REAL MADRID
0
-
1
1
-
2
POC
22:45
311
BENFICA
PORTO
1
-
0
3
-
1
ARG
23:10
312
ESTUDIANTES LP
RIVER PLATE
0
-
0
0
-
0
ARG
23:10
313
NEWELLS OLD BOYS
COLON SANTA FE
0
-
0
0
-
1
POC
23:15
314
RIO AVE
BRAGA
1
-
0
2
-
0
Siteul http://rezultate-pariloto.com nu ofera legaturi catre jocurile on-line sau activitati si servicii conexe acestora pentru cetatenii romani sau persoanelor aflate pe teritoriul Romaniei. Continutul websiteului http://rezultate-pariloto.com si materialele publicitare disponibile aici sunt destinate in exclusivitate cetatenilor straini. Va recomandam sa va informati in legatura cu legislatia tarii dvs. inainte de a paria.