Rezultate Pariloto, Luni 18.08.2014

ARG
00:15
717
RIVER PLATE
ROSARIO CENTRAL
1
-
0
2
-
0
BR1
00:30
721
BOTAFOGO
FLUMINENSE
0
-
0
2
-
0
BR1
00:30
722
FIGUEIRENSE
ATLETICO MG
1
-
1
2
-
2
BR1
00:30
723
SPORT RECIFE
ATLETICO PR
1
-
1
1
-
1
MEX
01:00
724
GUADALAJARA
SANTOS LAGUNA
0
-
0
0
-
1
MLS
03:00
725
DC UNITED
COLORADO
1
-
0
4
-
2
ARG
03:30
726
BELGRANO
BOCA JUNIORS
0
-
0
0
-
1

Rezultate Pariloto, Duminica 17.08.2014

BR1
00:30
524
GOIAS
INTERNACIONAL
0
-
0
0
-
1
MEX
01:00
525
CLUB AMERICA
MONARCAS
1
-
0
3
-
2
MEX
01:00
526
PUEBLA
TIGRES UANL
0
-
0
1
-
1
MLS
01:30
527
MONTREAL
CHICAGO
0
-
0
1
-
0
ARG
02:30
531
ESTUDIANTES LP
INDEPENDIENTE
1
-
0
1
-
0
MLS
02:30
532
COLUMBUS
LOS ANGELES
2
-
0
4
-
1
MLS
02:30
533
NEW ENGLAND
PORTLAND
1
-
0
1
-
1
BR1
03:00
534
CORINTHIANS
BAHIA
1
-
1
1
-
1
BR2
03:00
535
BOA
SAMPAIO CORREA
0
-
1
2
-
1
BR2
03:00
536
OESTE
VILA NOVA
1
-
2
1
-
3
MEX
03:00
537
MONTERREY
CRUZ AZUL
1
-
0
3
-
1
MLS
03:30
541
KANSAS CITY
TORONTO
2
-
1
4
-
1
MEX
05:00
542
ATLAS
UNIV. GUADALAJARA
0
-
0
1
-
0
MLS
05:30
543
CHIVAS USA
VANCOUVER
0
-
0
0
-
0
MLS
05:30
544
SAN JOSE
F.C. DALLAS
0
-
2
0
-
5
RUS
12:30
545
TSKA MOSCOVA
SPARTAK MOSCOVA
0
-
0
0
-
1
HO1
13:30
546
AZ ALKMAAR
AJAX
0
-
1
1
-
3
SCH
14:30
547
HEARTS
HIBERNIAN
0
-
0
2
-
1
SWI
14:45
551
SION
BASEL
0
-
1
2
-
3
SWI
14:45
552
THUN
ST GALLEN
2
-
1
3
-
1
DE1
15:00
553
VESTSJAELLAND
SILKEBORG
1
-
0
2
-
0
RUS
15:00
554
ARSENAL TULA
DINAMO MOSCOVA
0
-
2
1
-
2
EPL
15:30
555
LIVERPOOL
SOUTHAMPTON
1
-
0
2
-
1
GEC
15:30
556
HOLSTEIN KIEL
1860 MUNCHEN
1
-
0
1
-
2
GEC
15:30
557
JENA
AUE
0
-
1
0
-
1
HO1
15:30
561
EXCELSIOR
GO AHEAD EAGLES
1
-
0
3
-
2
HO1
15:30
562
UTRECHT
WILLEM
0
-
0
2
-
1
SE2
15:45
563
LJUNGSKILE
GAIS
0
-
0
0
-
0
IR1
16:00
564
SHAMROCK ROVERS II
COBH RAMBLERS
2
-
0
6
-
0
SE1
16:00
566
FALKENBERG
ATVIDABERG
2
-
0
3
-
0
SE1
16:00
567
OREBRO
AIK STOCKHOLM
3
-
1
4
-
2
SW2
16:00
571
WIL
SCHAFFHAUSEN
2
-
1
5
-
2
NO1
16:30
572
STABAEK
ODDS BK
1
-
3
1
-
3
POL
16:30
573
SLASK WROCLAW
CRACOVIA KRAKOW
0
-
0
0
-
0
ECL
17:00
574
TELFORD
ALDERSHOT
0
-
2
0
-
2
GEC
17:00
575
ARMINIA BIELEFELD
SANDHAUSEN
1
-
0
4
-
1
GEC
17:00
576
PREUSSEN MUNSTER
BAYERN
0
-
2
1
-
4
ROM
17:00
577
TARGU MURES
CONCORDIA CHIAJNA
0
-
0
2
-
0
SWI
17:00
611
VADUZ
YOUNG BOYS
0
-
1
0
-
2
AU1
17:30
612
STURM GRAZ
AUSTRIA VIENA
0
-
1
1
-
1
RUS
17:30
613
RUBIN KAZAN
LOKOMOTIV MOSCOVA
1
-
1
1
-
1
HO1
17:45
614
GRONINGEN
HERACLES
2
-
0
3
-
1
DE1
18:00
615
BRONDBY
SONDERJYSKE
0
-
0
2
-
0
EPL
18:00
616
NEWCASTLE
MANCHESTER CITY
0
-
1
0
-
2
FR1
18:00
617
MARSEILLE
MONTPELLIER
0
-
1
0
-
2
FR1
18:00
621
ST ETIENNE
REIMS
0
-
1
3
-
1
POR
18:00
622
NACIONAL MADEIRA
MOREIRENSE
0
-
0
0
-
1
POR
18:00
623
RIO AVE
SETUBAL
0
-
0
2
-
0
FIN
18:30
624
VAASA
SEINAJOEN JK
0
-
1
0
-
1
FI2
18:30
625
JAZZ
HAKA
0
-
1
0
-
2
FI2
18:30
626
OULU
HIFK
2
-
0
2
-
1
FI2
18:30
627
PK 35 VANTAA
JIPPO JOENSUU
1
-
0
2
-
0
FI2
18:30
631
VIIKINGIT
KOTKA
0
-
2
0
-
3
SE1
18:30
632
ELFSBORG
KALMAR
1
-
0
2
-
0
SE1
18:30
633
GOTHENBURG
BROMMAPOJKARNA
1
-
0
3
-
0
BEL
19:00
634
GENT
ZULTE WAREGEM
0
-
1
3
-
1
NO1
19:00
635
BODO GLIMT
SANDNES
0
-
0
1
-
1
NO1
19:00
636
BRANN
ROSENBORG
2
-
0
3
-
1
NO1
19:00
637
SARPSBORG
MOLDE
0
-
0
0
-
2
POL
19:00
646
WISLA CRACOVIA
LECHIA GDANSK
0
-
1
3
-
1
POR
19:00
647
PENAFIEL
BELENENSES
1
-
1
1
-
3
ROM
19:00
651
OTELUL GALATI
BOTOSANI
0
-
0
0
-
1
SE2
19:20
652
SUNDSVALL
OSTER
2
-
1
5
-
1
GEC
19:30
653
RB LEIPZIG
PADERBORN
1
-
1
1
-
1
UKR
19:30
654
ILLYCHIVETS MAR
DINAMO KIEV
0
-
1
1
-
4
UKR
19:30
655
VOLYN LUTSK
KARPATY LVIV
0
-
1
0
-
2
CRO
20:00
656
ZAGREB
OSIJEK
1
-
1
1
-
2
DE1
20:00
657
RANDERS
ODENSE
0
-
1
0
-
2
MEX
20:00
661
TOLUCA
PACHUCA
1
-
0
3
-
0
NO1
20:00
662
LILLESTROM
VALERENGA
1
-
0
2
-
1
RUS
20:00
663
ROSTOV
KRASNODAR
0
-
1
0
-
2
SLK
20:00
664
TRENCIN
KOSICE
1
-
1
4
-
2
SW2
20:30
665
CHIASSO
LUGANO
1
-
0
1
-
0
BEL
21:00
666
WESTERLO
ANDERLECHT
2
-
0
2
-
2
POR
21:00
667
BRAGA
BOAVISTA
1
-
0
3
-
0
ROM
21:00
671
CEAHLAUL
DINAMO BUCHUREST
1
-
0
1
-
1
ARG
21:15
673
RACING CLUB
SAN LORENZO
1
-
0
2
-
0
CZE
21:15
674
VIKTORIA PLZEN
HRADEC KRALOVE
2
-
0
4
-
0
POR
21:15
675
BENFICA
PACOS FERREIRA
1
-
0
2
-
0
GEC
21:30
676
DARMSTADT
WOLFSBURG
0
-
0
0
-
0
BR1
22:00
677
CORITIBA
FLAMENGO
0
-
1
0
-
1
BR1
22:00
711
CRUZEIRO
SANTOS
1
-
0
3
-
0
BR1
22:00
712
GREMIO
CRICIUMA
1
-
0
2
-
0
BR1
22:00
713
PALMEIRAS
SAO PAULO
0
-
0
1
-
2
BR1
22:00
714
VITORIA BAHIA
CHAPECOENSE
0
-
0
0
-
0
CRO
22:00
715
ISTRA
LOKOMOTIVA
0
-
1
3
-
2
FR1
22:00
716
BORDEAUX
MONACO
0
-
1
4
-
1
NO2
16:00
565
SANDEFJORD
MJONDALEN
0
-
0
2
-
1
NO2
19:00
641
ALTA
BAERUM
0
-
0
2
-
3
NO2
19:00
642
HONEFOSS
FREDRIKSTAD
0
-
0
0
-
1
NO2
19:00
643
RANHEIM
KRISTIANSUND
0
-
0
1
-
1
NO2
19:00
644
STROMMEN
BRYNE
0
-
0
0
-
3
NO2
19:00
645
ULLENSAKER KISA
TROMSDALEN
0
-
0
1
-
0

Rezultate Pariloto, Sambata 16.08.2014

BR2
01:30
213
ATLETICO GO
PARANA
1
-
0
2
-
1
ARG
02:30
214
NEWELLS OLD BOYS
GIMNASIA LA PLATA
0
-
0
1
-
1
BR2
03:00
215
PONTE PRETA
JOINVILLE
1
-
0
2
-
0
MEX
03:30
216
QUERETARO
VERACRUZ
0
-
0
0
-
0
MLS
04:00
217
HOUSTON
PHILADELPHIA
0
-
0
2
-
0
MEX
05:30
221
CLUB TIJUANA
CHIAPAS
1
-
0
2
-
1
JAP
12:00
222
GAMBA OSAKA
NAGOYA
0
-
0
0
-
1
JAP
12:00
223
URAWA
HIROSHIMA
1
-
0
1
-
0
JAP
12:30
224
KASHIMA
KOFU
1
-
0
1
-
0
JAP
13:00
225
KASHIWA
VISSEL KOBE
2
-
0
2
-
0
JAP
13:00
226
KAWASAKI
CEREZO OSAKA
4
-
1
5
-
4
JAP
13:00
227
NIIGATA
OMIYA
1
-
0
2
-
1
JAP
13:00
231
SAGAN TOSU
FC TOKYO
0
-
1
0
-
2
JAP
13:00
232
SENDAI
SHIMIZU
2
-
1
3
-
2
JAP
13:00
233
TOKUSHIMA
YOKOHAMA MARINOS
0
-
2
0
-
3
ENC
14:15
234
LEEDS
MIDDLESBROUGH
0
-
0
1
-
0
EPL
14:45
235
MANCHESTER UTD
SWANSEA
0
-
1
1
-
2
SPL
14:45
236
CELTIC
DUNDEE UTD
3
-
0
6
-
1
FR2
15:00
237
BREST
ANGERS
0
-
0
0
-
0
FIC
16:00
241
LAHTI
INTER TURKU
0
-
1
1
-
1
FI2
16:00
242
ILVES
JYVASKYLA
1
-
1
1
-
2
RUS
16:00
243
URAL
TORPEDO MOSCOVA
0
-
0
0
-
2
GEC
16:30
244
BOCHUM
STUTTGART
1
-
0
2
-
0
GEC
16:30
245
STUTTGARTER KICKERS
DORTMUND
0
-
1
1
-
4
NO1
16:30
246
VIKING
SOGNDAL
1
-
2
4
-
2
POL
16:30
247
GORNIK LECZNA
ZAWISZA BYDGOSZCZ
3
-
1
5
-
2
EPL
17:00
251
LEICESTER
EVERTON
1
-
2
2
-
2
EPL
17:00
252
QPR
HULL
0
-
0
0
-
1
EPL
17:00
253
STOKE
ASTON VILLA
0
-
0
0
-
1
EPL
17:00
254
WEST BROM
SUNDERLAND
1
-
1
2
-
2
EPL
17:00
255
WEST HAM
TOTTENHAM
0
-
0
0
-
1
ENC
17:00
256
BIRMINGHAM
BRIGHTON
0
-
0
1
-
0
ENC
17:00
257
BLACKPOOL
BLACKBURN
0
-
1
1
-
2
ENC
17:00
261
BOLTON
NOTTINGHAM F
2
-
2
2
-
2
ENC
17:00
262
BOURNEMOUTH
BRENTFORD
0
-
0
1
-
0
ENC
17:00
263
CARDIFF
HUDDERSFIELD
2
-
1
3
-
1
ENC
17:00
264
CHARLTON
WIGAN
1
-
1
2
-
1
ENC
17:00
265
FULHAM
MILLWALL
0
-
1
0
-
1
ENC
17:00
266
NORWICH
WATFORD
1
-
0
3
-
0
ENC
17:00
267
READING
IPSWICH
1
-
0
1
-
0
ENC
17:00
271
ROTHERHAM
WOLVES
0
-
0
1
-
0
ENC
17:00
272
SHEFFIELD WED
DERBY COUNTY
0
-
0
0
-
0
EN1
17:00
273
BRISTOL CITY
COLCHESTER
0
-
1
2
-
1
EN1
17:00
274
CHESTERFIELD
ROCHDALE
1
-
0
2
-
1
EN1
17:00
275
COVENTRY
SHEFFIELD UTD
0
-
0
1
-
0
EN1
17:00
276
CRAWLEY
SWINDON
0
-
0
1
-
0
EN1
17:00
277
CREWE
BARNSLEY
1
-
0
1
-
2
EN1
17:00
311
DONCASTER
PORT VALE
0
-
3
1
-
3
EN1
17:00
312
GILLINGHAM
YEOVIL
1
-
0
2
-
0
EN1
17:00
313
NOTTS COUNTY
FLEETWOOD TOWN
0
-
1
0
-
1
EN1
17:00
314
OLDHAM
LEYTON ORIENT
1
-
1
1
-
3
EN1
17:00
315
PETERBOROUGH
MK DONS
1
-
0
3
-
2
EN1
17:00
316
SCUNTHORPE
PRESTON
0
-
2
0
-
4
EN1
17:00
317
WALSALL
BRADFORD
0
-
0
0
-
0
EN2
17:00
321
BURTON ALBION
DAGENHAM & RED
0
-
1
2
-
1
EN2
17:00
322
CHELTENHAM
ACCRINGTON
1
-
0
2
-
1
EN2
17:00
323
HARTLEPOOL
BURY
0
-
1
0
-
2
EN2
17:00
324
LUTON
AFC WIMBLEDON
0
-
1
0
-
1
EN2
17:00
325
MANSFIELD
OXFORD
1
-
0
2
-
1
EN2
17:00
326
MORECAMBE
NEWPORT COUNTY
0
-
2
3
-
2
EN2
17:00
327
PLYMOUTH
EXETER
2
-
0
3
-
0
EN2
17:00
331
PORTSMOUTH
CAMBRIDGE
1
-
0
2
-
1
EN2
17:00
332
SHREWSBURY
TRANMERE
0
-
1
2
-
1
EN2
17:00
333
SOUTHEND
STEVENAGE
2
-
0
2
-
0
EN2
17:00
334
WYCOMBE
CARLISLE
0
-
0
3
-
1
EN2
17:00
335
YORK
NORTHAMPTON
0
-
0
1
-
1
ECL
17:00
336
ALTRINCHAM
BRISTOL ROVERS
1
-
0
2
-
1
ECL
17:00
337
BARNET
LINCOLN
0
-
2
1
-
2
ECL
17:00
341
BRAINTREE
CHESTER
1
-
0
1
-
3
ECL
17:00
342
EASTLEIGH
GATESHEAD
2
-
1
2
-
2
ECL
17:00
343
FOREST GREEN
ALFRETON
1
-
0
2
-
0
ECL
17:00
344
GRIMSBY
DOVER ATHLETIC
0
-
0
1
-
1
ECL
17:00
345
HALIFAX
WELLING UTD
0
-
0
3
-
0
ECL
17:00
346
KIDDERMINSTER
DARTFORD
1
-
0
1
-
0
ECL
17:00
347
TORQUAY
SOUTHPORT
0
-
0
0
-
0
ECL
17:00
351
WOKING
MACCLESFIELD
0
-
0
0
-
0
ECL
17:00
352
WREXHAM
NUNEATON
1
-
0
1
-
0
SLK
17:00
353
DAC
SPARTAK MYJAVA
0
-
0
1
-
0
SPL
17:00
354
DUNDEE
PARTICK THISTLE
0
-
1
1
-
1
SPL
17:00
355
HAMILTON
ST JOHNSTONE
1
-
0
1
-
0
SPL
17:00
356
MOTHERWELL
INVERNESS CT
0
-
1
0
-
2
SPL
17:00
357
ROSS COUNTY
KILMARNOCK
0
-
1
1
-
2
SCH
17:00
361
ALLOA
RAITH ROVERS
0
-
1
0
-
1
SCH
17:00
362
DUMBARTON
QUEEN OF SOUTH
0
-
1
0
-
4
SCH
17:00
363
LIVINGSTON
COWDENBEATH
0
-
0
2
-
1
SD1
17:00
364
AIRDRIEONIANS
PETERHEAD
0
-
0
0
-
2
SD1
17:00
365
BRECHIN
STENHOUSEMUIR
1
-
0
1
-
0
SD1
17:00
366
FORFAR
DUNFERMLINE
0
-
0
2
-
0
SD1
17:00
367
MORTON
STRANRAER
3
-
0
4
-
0
SD1
17:00
371
STIRLING ALBION
AYR UTD
0
-
1
1
-
3
SD2
17:00
372
ANNAN
QUEENS PARK
0
-
1
0
-
1
SD2
17:00
373
ARBROATH
ALBION ROVERS
0
-
0
1
-
0
SD2
17:00
374
EAST FIFE
BERWICK
0
-
2
2
-
3
SD2
17:00
375
EAST STIRLING
ELGIN
1
-
0
2
-
1
SE1
17:00
376
GEFLE
MALMO
0
-
0
0
-
0
SE2
17:00
377
HUSQVARNA
OSTERSUNDS
0
-
2
1
-
4
AU1
17:30
411
RAPID VIENA
ALTACH
0
-
0
0
-
1
HO2
17:30
412
FORT. SITTARD
JONG AJAX
0
-
1
0
-
2
SLK
17:30
413
PODBREZOVA
ZILINA
1
-
0
1
-
0
CZE
18:00
414
BOHEMIANS 1905
JABLONEC
0
-
1
1
-
2
CZE
18:00
415
BRNO
BUDEJOVICE
2
-
1
2
-
2
CZE
18:00
416
MLADA BOLESLAV
PRIBRAM
3
-
1
4
-
1
CZE
18:00
417
SLOVACKO
JIHLAVA
0
-
0
2
-
0
FR1
18:00
421
PARIS ST GERMAIN
BASTIA
1
-
0
2
-
0
SLK
18:00
422
SPARTAK TRNAVA
RUZOMBEROK
0
-
0
2
-
0
ROM
18:30
423
ASTRA GIURGIU
CSMS IASI
2
-
0
2
-
1
SWI
18:45
424
AARAU
GRASSHOPPERS
0
-
1
1
-
2
SW2
18:45
425
LE MONT
BIEL
1
-
0
1
-
0
SW2
18:45
426
WINTERTHUR
WOHLEN
0
-
1
0
-
2
BEL
19:00
427
KORTRIJK
GENK
1
-
0
1
-
1
DE1
19:00
431
AALBORG
ESBJERG
1
-
0
1
-
1
FIC
19:00
432
MARIEHAMN
HELSINKI
0
-
1
1
-
2
GEC
19:00
433
WEHEN
KAISERSLAUTERN
0
-
0
0
-
0
ICC
19:00
434
KR REYKJAVIK
KEFLAVIK
1
-
1
2
-
1
NO1
19:00
435
AALESUND
HAUGESUND
1
-
0
3
-
0
POL
19:00
436
PIAST GLIWICE
RUCH CHORZOW
0
-
1
0
-
1
RUS
19:00
437
ZENIT
UFA
1
-
0
1
-
0
EPL
19:30
441
ARSENAL
CRYSTAL PALACE
1
-
1
2
-
1
HO1
19:30
442
PSV EINDHOVEN
BREDA
2
-
1
6
-
1
UKR
19:30
443
CHERNOMORETS
ZORIA LUHANSK
0
-
0
0
-
0
UKR
19:30
444
VORSKLA POLTAVA
METAL DONETSK
0
-
1
2
-
1
AU1
20:00
445
ADMIRA WM
SALZBURG
0
-
1
0
-
3
AU1
20:00
446
GRODIG
WIENER NEUSTADT
1
-
0
3
-
0
AU1
20:00
447
WOLFSBERGER
RIED
3
-
1
4
-
1
CRO
20:00
451
RIJEKA
SLAVEN BELUPO
3
-
0
3
-
0
POR
20:00
452
GIL VICENTE
GUIMARAES
0
-
1
1
-
3
HO1
20:45
453
DORDRECHT
ZWOLLE
0
-
1
1
-
2
HO1
20:45
454
TWENTE
DEN HAAG
1
-
0
2
-
2
HO2
20:45
455
DE GRAAFSCHAP
ALMERE CITY
0
-
0
3
-
0
ARG
21:00
456
OLIMPO
TIGRE
2
-
0
2
-
1
BEL
21:00
457
CHARLEROI
WAASLAND-BEVEREN
1
-
0
2
-
2
BEL
21:00
461
LOKEREN
LIERSE
2
-
0
2
-
0
BEL
21:00
462
OOSTANDE
MECHELEN
0
-
0
2
-
0
FR1
21:00
463
LENS
GUINGAMP
0
-
0
0
-
1
FR1
21:00
464
LORIENT
NICE
0
-
0
0
-
0
FR1
21:00
465
METZ
NANTES
1
-
1
1
-
1
FR1
21:00
466
RENNES
EVIAN TG
3
-
1
6
-
2
FR1
21:00
467
TOULOUSE
LYON
2
-
0
2
-
1
ROM
21:00
471
PETROLUL PLOIESTI
RAPID BUCURESTI
0
-
0
0
-
0
SWI
21:00
472
LUZERN
ZURICH
1
-
1
1
-
1
CZE
21:15
473
TEPLICE
SLAVIA PRAGA
2
-
0
2
-
1
IR1
21:30
474
LONGFORD
GALWAY
1
-
1
1
-
2
MLS
21:30
475
SALT LAKE
SEATTLE
0
-
0
2
-
1
POL
21:30
476
LECH POZNAN
POGON
0
-
1
1
-
1
UKR
21:30
477
METALIST KHARKIV
HOVERLA UZHG
0
-
0
1
-
0
HO1
21:45
511
VITESSE
CAMBUUR
2
-
1
2
-
2
ARG
22:00
513
BANFIELD
DEFENSA JUSTICIA
0
-
1
2
-
3
CRO
22:00
514
HAJDUK SPLIT
ZADAR
3
-
0
6
-
0
BR2
22:20
515
ICASA
AMERICA NATAL
0
-
1
0
-
2
BR2
22:20
516
LUVERDENSE
NAUTICO
0
-
1
0
-
2
BR2
22:20
521
VASCO DA GAMA
CEARA
1
-
0
2
-
0
POR
22:30
522
ACADEMICA
SPORTING LISABONA
0
-
1
1
-
1
ARG
23:15
523
VELEZ SARSFIELD
ARSENAL SARANDI
1
-
0
2
-
1
IF
21:45
512
REAL MADRID
FIORENTINA
0
-
0
1
-
2

Rezultate Pariloto, Vineri 15.08.2014

ROM
18:30
112
GAZ METAN MEDIAS
CRAIOVA
1
-
0
1
-
0
UKR
17:00
111
OLIMPIK DONETSK
SAHTIOR DONETK
0
-
2
0
-
5
BEL
19:00
113
MOUSCRON-PERUWELZ
STANDARD LIEGE
3
-
2
5
-
2
CZE
19:00
114
SLOVAN LIBEREC
DUKLA PRAGUE
0
-
0
0
-
0
POL
19:00
115
KORONA KIELCE
GORNIK ZABRZE
0
-
1
0
-
3
RUS
19:00
116
MORDOVIA SARANSK
KUBAN
0
-
0
0
-
0
AU2
19:30
117
FAC TEAM FUR WIEN
ST POLTEN
0
-
1
0
-
1
AU2
19:30
121
HARTBERG
WACKER INNSBRUCK
0
-
2
0
-
3
AU2
19:30
122
LIEFERING
KAPFENBERG
1
-
1
3
-
2
AU2
19:30
123
MATTERSBURG
AUSTRIA LUSTENAU
1
-
0
2
-
0
SLK
19:30
124
SLOVAN BRATISLAVA
SENICA
2
-
1
4
-
1
SLK
19:30
125
ZLATE MORAVCE
DUKLA BB
1
-
1
1
-
1
SE2
19:30
126
VARBERGS
SIRIUS
0
-
1
0
-
2
GEC
20:00
127
CHEMNITZER
MAINZ
0
-
1
3
-
3
NO1
20:00
131
START
STROMSGODSET
1
-
2
2
-
3
DE1
20:30
132
FC COPENHAGA
MIDTJYLLAND
0
-
0
1
-
2
FR2
21:00
133
AUXERRE
ORLEANS
0
-
1
0
-
1
FR2
21:00
134
CHAMOIS NIORTAIS
LE HAVRE
1
-
0
1
-
0
FR2
21:00
135
CHATEAUROUX
CLERMONT
0
-
1
3
-
2
FR2
21:00
136
LAVAL
CRETEIL
0
-
0
1
-
1
FR2
21:00
137
NANCY
ARLES
0
-
0
1
-
1
FR2
21:00
141
NIMES
DIJON
1
-
1
2
-
2
FR2
21:00
142
TOURS
VALENCIENNES
1
-
0
1
-
0
GEC
21:00
143
DUISBURG
NURNBERG
1
-
0
1
-
0
HO1
21:00
144
FEYENOORD
HEERENVEEN
0
-
0
1
-
1
HO2
21:00
145
ACHILLES 29
SPARTA ROT.
0
-
1
1
-
3
HO2
21:00
146
DEN BOSCH
VVV VENLO
0
-
0
2
-
0
HO2
21:00
147
FC EINDHOVEN
EMMEN
2
-
0
3
-
0
HO2
21:00
151
MAASTRICHT
JONG PSV
2
-
1
2
-
1
HO2
21:00
152
TELSTAR
RODA
1
-
0
1
-
2
HO2
21:00
153
VOLENDAM
NIJMEGEN
0
-
1
0
-
2
HO2
21:00
154
WAALWIJK
OSS
0
-
3
0
-
4
ROM
21:00
155
STEAUA BUCURESTI
PANDURII TG. JIU
3
-
0
6
-
0
UKR
21:00
156
METAL ZAPORIZHYA
DNEPR
0
-
0
0
-
1
CRO
21:15
157
DINAMO ZAGREB
SPLIT
1
-
0
1
-
0
CZE
21:20
161
SPARTA PRAGA
BANIK OSTRAVA
0
-
1
0
-
1
AU2
21:30
162
SV HORN
LASK LINZ
0
-
1
0
-
2
BEL
21:30
163
CLUB BRUGGE
CERCLE BRUGGE
1
-
0
1
-
1
FR1
21:30
164
CAEN
LILLE
0
-
0
0
-
1
ICE
21:30
165
VALUR
STJARNAN
0
-
1
1
-
2
POL
21:30
166
JAGELLONIA
LEGIA VARSOVIA
0
-
2
0
-
3
IRP
21:45
167
ATHLONE
SHAMROCK ROVERS
0
-
0
1
-
1
IRP
21:45
171
BOHEMIAN
DROGHEDA
1
-
0
2
-
1
IRP
21:45
172
BRAY WANDERERS
SLIGO ROVERS
0
-
0
0
-
1
IRP
21:45
173
DERRY CITY
CORK CITY
0
-
1
0
-
1
IRP
21:45
174
DUNDALK
LIMERICK
0
-
0
1
-
0
IR1
21:45
175
WATERFORD
FINN HARPS
0
-
2
0
-
2
SCH
21:45
176
FALKIRK
RANGERS
0
-
0
0
-
2
IRP
22:00
177
ST PATRICKS
UCD
1
-
0
3
-
2
IR1
22:00
211
WEXFORD
SHELBOURNE
0
-
1
1
-
1
POR
22:00
212
PORTO
MARITIMO
1
-
0
2
-
0

Rezultate Pariloto, Joi 14.08.2014

ARG
00:00
366
LANUS
BELGRANO
1
-
0
1
-
0
PER
01:45
367
LOS CAIMANES
ALIANZA LIMA
0
-
0
0
-
0
CLA
03:15
371
SAN LORENZO
NACIONAL ASUNCION
1
-
0
1
-
0
BRC
04:00
372
CEARA
INTERNACIONAL
0
-
0
3
-
1
BRC
04:00
373
FLUMINENSE
AMERICA NATAL
0
-
0
2
-
5
BRC
04:00
374
SAO PAULO
BRAGANTINO
0
-
0
1
-
3
PER
04:00
375
UNIVERSITARIO
SAN SIMON
0
-
0
1
-
0
USO
05:30
376
SEATTLE
CHICAGO
2
-
0
6
-
0
RUS
17:30
411
LOKOMOTIV MOSCOVA
ROSTOV
2
-
0
2
-
1
NOC
19:00
412
LILLESTROM
SARPSBORG
0
-
1
0
-
2
NO2
19:00
413
BAERUM
TROMSO
1
-
0
2
-
1
PER
19:00
414
SPORTING CRISTAL
SPORT HUANCAYO
1
-
1
1
-
2
NO2
20:00
415
HAM KAM
FREDRIKSTAD
1
-
3
1
-
3
NO2
20:00
416
MJONDALEN
HONEFOSS
1
-
0
4
-
0
RUS
20:00
417
KRASNODAR
SPARTAK MOSCOVA
1
-
0
4
-
0
SE1
20:00
421
HALMSTAD
HACKEN
0
-
2
1
-
4
SE1
20:00
422
KALMAR
FALKENBERG
1
-
1
3
-
1
SE1
20:00
423
MJALLBY
NORRKOPING
3
-
0
3
-
1
SE1
20:05
424
HELSINGBORG
ELFSBORG
2
-
0
4
-
1
SW2
20:45
425
LAUSANNE
CHIASSO
1
-
0
2
-
0
SW2
20:45
426
LUGANO
SCHAFFHAUSEN
3
-
0
5
-
2
NOC
21:00
427
ODDS BK
BRANN
0
-
1
3
-
1
SWI
21:00
431
BASEL
ST GALLEN
0
-
2
0
-
2
PER
21:15
432
UNION COMERCIO
LEON DE HUANUCO
0
-
0
1
-
0
ECL
21:45
433
EASTLEIGH
ALDERSHOT
0
-
0
1
-
0
PER
23:45
434
UNIV DE CAJAMARCA
CIENCIANO
0
-
0
2
-
1

Rezultate Pariloto, Miercuri 13.08.2014

BR2
01:30
222
ABC NATAL
PORTUGUESA
0
-
0
0
-
0
BR2
03:00
223
AVAI
AMERICA MINEIRO
0
-
0
2
-
0
BR2
03:00
224
NAUTICO
VASCO DA GAMA
0
-
0
0
-
1
USO
04:00
225
F.C. DALLAS
PHILADELPHIA
0
-
0
1
-
1
RUS
14:00
311
UFA
DINAMO MOSCOVA
0
-
1
0
-
2
RUS
16:30
312
URAL
ZENIT
1
-
1
1
-
2
FIN
18:30
313
HELSINKI
INTER TURKU
0
-
0
2
-
0
FIN
18:30
314
KUOPION
MYLLYKOSKI
0
-
0
1
-
0
FIN
18:30
315
LAHTI
ROVANIEMI
0
-
2
3
-
4
FIN
18:30
316
MARIEHAMN
VAASA
1
-
0
1
-
0
FIN
18:30
317
SEINAJOEN JK
JARO
0
-
0
1
-
0
FIN
18:30
321
TURKU
HONKA
0
-
0
2
-
1
GES
19:00
322
DORTMUND
BAYERN
1
-
0
2
-
0
NOC
19:00
323
STABAEK
HAUGESUND
1
-
0
1
-
0
PER
19:00
324
MELGAR
CESAR VALLEJO
1
-
1
2
-
1
RUS
19:00
325
ARSENAL TULA
RUBIN KAZAN
0
-
0
0
-
0
RUS
19:00
326
TSKA MOSCOVA
TEREK
1
-
0
1
-
0
NO2
20:00
327
BRYNE
ULLENSAKER KISA
2
-
0
2
-
1
NO2
20:00
331
NEST SOTRA
ALTA
0
-
1
2
-
1
NO2
20:00
332
STROMMEN
HODD
1
-
1
4
-
1
NO2
20:00
333
TROMSDALEN
RANHEIM
0
-
0
0
-
2
SE1
20:00
334
ATVIDABERG
GOTHENBURG
1
-
0
1
-
1
SE1
20:00
335
BROMMAPOJKARNA
GEFLE
1
-
1
1
-
2
SE1
20:00
336
MALMO
OREBRO
0
-
2
3
-
2
SE1
20:05
337
AIK STOCKHOLM
DJURGARDEN
0
-
0
1
-
1
AU1
20:30
341
ALTACH
ADMIRA WM
0
-
1
0
-
2
SWI
20:45
342
VADUZ
LUZERN
0
-
0
1
-
1
SWI
20:45
343
YOUNG BOYS
GRASSHOPPERS
1
-
0
4
-
0
SW2
20:45
344
BIEL
WOHLEN
0
-
2
2
-
2
SW2
20:45
345
SERVETTE
WINTERTHUR
0
-
0
0
-
0
SW2
20:45
346
WIL
LE MONT
2
-
0
4
-
2
E21
21:00
347
FYR MACEDONIA (U21)
ISRAEL (U21)
0
-
2
0
-
3
NOC
21:00
351
MOLDE
VIKING
2
-
1
5
-
1
NO2
21:00
352
KRISTIANSUND
SANDEFJORD
1
-
0
1
-
1
PER
21:15
353
REAL GARCILASO
JUAN AURICH
2
-
0
2
-
2
ELC
21:45
354
COVENTRY
CARDIFF
0
-
1
1
-
2
ELC
21:45
355
SHEFFIELD UTD
MANSFIELD
0
-
0
2
-
1
SPL
21:45
356
DUNDEE UTD
MOTHERWELL
0
-
0
1
-
0
SPL
21:45
357
INVERNESS CT
DUNDEE
0
-
0
0
-
0
SPL
21:45
361
KILMARNOCK
ABERDEEN
0
-
1
0
-
2
SPL
21:45
362
PARTICK THISTLE
ROSS COUNTY
1
-
0
4
-
0
SPL
21:45
363
ST JOHNSTONE
CELTIC
0
-
0
0
-
3
SPL
21:45
364
ST MIRREN
HAMILTON
0
-
1
0
-
2
PER
23:30
365
INTI GAS
UNIV SAN MARTIN
0
-
0
2
-
4

Rezultate Pariloto, Marti 12.08.2014

ARG
00:00
776
ARSENAL SARANDI
ESTUDIANTES LP
1
-
1
2
-
1
ARG
02:30
777
TIGRE
VELEZ SARSFIELD
0
-
0
0
-
1
FLC
21:00
115
BREST
GFCO AJACCIO
0
-
0
1
-
1
FLC
21:00
114
ARLES
CHAMOIS NIORTAIS
1
-
1
3
-
2
FLC
21:00
113
ANGERS
NIMES
1
-
1
2
-
1
FLC
19:30
112
VALENCIENNES
TROYES
0
-
1
1
-
3
RUS
19:00
111
TORPEDO MOSCOVA
AMKAR
1
-
0
1
-
1
FLC
21:00
116
CA BASTIA
CRETEIL
0
-
0
0
-
0
FLC
21:00
117
CLERMONT
ISTRES
1
-
0
1
-
0
FLC
21:00
121
LAVAL
SOCHAUX
1
-
0
2
-
0
FLC
21:00
122
NANCY
LE HAVRE
2
-
0
2
-
1
FLC
21:00
123
ORLEANS
AUXERRE
1
-
1
1
-
1
FLC
21:00
124
TOURS
DIJON
1
-
0
2
-
2
ELC
21:45
126
BARNSLEY
CREWE
0
-
1
0
-
2
ELC
21:45
127
BIRMINGHAM
CAMBRIDGE
1
-
1
1
-
1
ELC
21:45
131
BLACKBURN
SCUNTHORPE
0
-
1
0
-
1
ELC
21:45
133
BRIGHTON
CHELTENHAM
0
-
0
2
-
0
ELC
21:45
134
BRISTOL CITY
OXFORD
1
-
0
1
-
2
ELC
21:45
135
BURTON ALBION
WIGAN
1
-
1
2
-
1
ELC
21:45
136
CHARLTON
COLCHESTER
1
-
0
4
-
0
ELC
21:45
137
CHESTERFIELD
HUDDERSFIELD
2
-
0
3
-
3
ELC
21:45
141
CRAWLEY
IPSWICH
0
-
0
0
-
0
ELC
21:45
142
DAGENHAM & RED
BRENTFORD
2
-
3
4
-
4
ELC
21:45
143
EXETER
BOURNEMOUTH
0
-
0
0
-
2
ELC
21:45
144
LEEDS
ACCRINGTON
2
-
0
2
-
1
ELC
21:45
145
LUTON
SWINDON
0
-
0
1
-
2
ELC
21:45
146
MILLWALL
WYCOMBE
1
-
0
1
-
0
ELC
21:45
147
MK DONS
AFC WIMBLEDON
1
-
0
3
-
1
ELC
21:45
151
MORECAMBE
BRADFORD
0
-
0
0
-
1
ELC
21:45
152
OLDHAM
MIDDLESBROUGH
0
-
1
0
-
3
ELC
21:45
153
PLYMOUTH
LEYTON ORIENT
1
-
2
2
-
2
ELC
21:45
154
PORT VALE
HARTLEPOOL
3
-
1
6
-
2
ELC
21:45
155
PORTSMOUTH
PETERBOROUGH
1
-
0
1
-
0
ELC
21:45
156
ROCHDALE
PRESTON
0
-
1
0
-
2
ELC
21:45
157
ROTHERHAM
FLEETWOOD TOWN
0
-
0
0
-
0
ELC
21:45
161
SHEFFIELD WED
NOTTS COUNTY
2
-
0
3
-
0
ELC
21:45
162
SHREWSBURY
BLACKPOOL
1
-
0
1
-
0
ELC
21:45
163
SOUTHEND
WALSALL
0
-
1
1
-
2
ELC
21:45
164
STEVENAGE
WATFORD
0
-
0
0
-
1
ELC
21:45
165
TRANMERE
NOTTINGHAM F
0
-
1
0
-
1
ELC
21:45
166
WOLVES
NORTHAMPTON
0
-
0
2
-
3
ELC
21:45
167
YEOVIL
GILLINGHAM
0
-
1
1
-
2
ELC
21:45
171
YORK
DONCASTER
0
-
0
0
-
1
ECL
21:45
172
ALTRINCHAM
LINCOLN
0
-
1
1
-
2
ECL
21:45
173
BRAINTREE
DOVER ATHLETIC
2
-
0
3
-
0
ECL
21:45
174
FOREST GREEN
CHESTER
1
-
0
2
-
1
ECL
21:45
175
GRIMSBY
NUNEATON
0
-
0
0
-
0
ECL
21:45
176
HALIFAX
SOUTHPORT
1
-
1
3
-
1
ECL
21:45
177
KIDDERMINSTER
ALFRETON
1
-
0
3
-
0
ECL
21:45
211
TELFORD
MACCLESFIELD
1
-
3
2
-
3
ECL
21:45
212
TORQUAY
WELLING UTD
2
-
0
3
-
0
ECL
21:45
213
WOKING
DARTFORD
0
-
0
1
-
1
ECL
21:45
214
WREXHAM
GATESHEAD
0
-
1
0
-
3
EUS
21:45
215
REAL MADRID
SEVILLA
1
-
0
2
-
0
ELC
22:00
217
READING
NEWPORT COUNTY
1
-
0
3
-
1
ECL
22:00
221
BARNET
BRISTOL ROVERS
2
-
0
2
-
0
Siteul http://rezultate-pariloto.com nu ofera legaturi catre jocurile on-line sau activitati si servicii conexe acestora pentru cetatenii romani sau persoanelor aflate pe teritoriul Romaniei. Continutul websiteului http://rezultate-pariloto.com si materialele publicitare disponibile aici sunt destinate in exclusivitate cetatenilor straini. Va recomandam sa va informati in legatura cu legislatia tarii dvs. inainte de a paria.